Gruodžio 10 d. ikimokyklinio ugdymo mokytojos Gintarė ir Simona mokyklos gamtos mokslų kabinete vykdė žiemos edukaciją ,,Draugaukime tyrinėdami”, kurioje apsilankė Kauno lopšelio-darželio ,,Vaikystė” 4-5m. ugdytiniai lydimi savo mokytojų. Veikloje kartu dalyvavo ir ‚,Smalsučių” studijos ugdytiniai. Edukaciją mažieji mokslininkai pradėjo klausimais, kas yra šaltis ir sniegas, o kadangi už lango sniego nematyti, tai laboratorijos mokslininkės pasiūlė sniegą pasigaminti patiems. Kūrybinis procesas sukėlė daug juoko, nuostabos ir džiaugsmo galutiniu rezultatu. Susitikimą užbaigėme šilta arbata ir skaniais sausainiais.
Projektas “Priedangų infrastruktūros plėtra Kauno miesto švietimo įstaigose“
Kauno miesto savivaldybės administracija kartu su partneriu Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla pradės įgyvendinti projektą “Priedangų infrastruktūros plėtra Kauno miesto švietimo įstaigose“ Nr. VRM-003-K-051, kuris yra finansuojamas Valstybės gynimo fondo ir Read more…





