Saulėtą gegužės 30 d. popietę mokyklos salėje vyko džiugi šventė – priešmokyklinukų ir ikimokyklinukų išleistuvės. Salė prisipildė vaikų juoko, tėvų šypsenų ir nuoširdžių emocijų. Ugdytiniai deklamavo eilėraščius, dainavo dainas, dalijosi prisiminimais ir atsisveikino su darželiu, pasiruošę pradėti naują etapą. Visų laukia naujos pažintys, patirtys, naujos draugystės ir atradimai. Šventės pabaigoje visus ugdytinius nuoširdžiai pasveikino mokyklos Direktorė įteikdama diplomus ir linkėdama drąsiai žengti pirmyn. Tai buvo šilta, jautri ir prasminga diena, simboliškai žyminti vaikų pasirengimą žengti į naują etapą.
Projektas “Priedangų infrastruktūros plėtra Kauno miesto švietimo įstaigose“
Kauno miesto savivaldybės administracija kartu su partneriu Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla pradės įgyvendinti projektą “Priedangų infrastruktūros plėtra Kauno miesto švietimo įstaigose“ Nr. VRM-003-K-051, kuris yra finansuojamas Valstybės gynimo fondo ir Read more…



