Didžiuojamės ir džiaugiamės aukštais akademiniais mokinių pasiekimais konkursuose ir olimpiadose. Šių mokslo metų laureatų kraitelė kupina. Matematikos kūrybinėse varžytuvėse „Matematika be ribų“ dalyvavo 7 klasės mokinės: Adrija Matulionytė, Miglė Tubytė, Rusnė Jakubavičiūtė ir užėmė II vietą, mokytoja Aušrelė Gicevičienė. 15 – oje geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“ dalyvavo 6 klasės mokinys Deimas Navickas ir užėmė III vietą, mokytoja Diana Miliukevičienė. XIX Lietuvos 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiadoje dalyvavo 6 klasės mokinė Justina Juodsnukytė, užėmė I vietą; Oskaras Babilevas, 5 klasės mokinys, užėmė III vietą; Milda Duchovskytė, 8 klasės mokinė, užėmė IV vietą , mokytoja Ingrida Titenienė. Kauno bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiadoje dalyvavo Tomas Banionis, 7 klasės mokinys, užėmė IV vietą, mokytoja Rasa Rancienė. 32 -oje Lietuvos mokinių dailės olimpiadoje dalyvavo Motiejus Trimbelis, 8 klasės mokinys, užėmė III vietą, mokytoja Guoda Vainilavičienė. Kauno 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje dalyvavo Deimas Navickas, 6 klasės mokinys, užėmė IV vietą; Tomas Banionis, 7 klasės mokinys, užėmė III vietą, mokytoja Ramūnė Naginytė. Kauno mokyklų 8 klasių mokinių olimpiadoje dalyvavo Nojus Navickas, 8 klasės mokinys, užėmė I vietą, mokytojas Algimantas Ramanauskas. Kauno bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos meninio skaitymo konkurse „Mažųjų eilės rusų kalba“ dalyvavo Lucija Protic, 8 klasės mokinė, užėmė II vietą, mokytoja Nijolė Matušaitienė. Kauno bendrojo ugdymo mokyklų 8 klasių mokinių vokiečių kalbos konkurse „Deutschtreff in KJJG“ dalyvavo 8 klasės mokinės: Goda Cicėnaitė, Skaistė Vaitkevičiūtė ir Smiltė Pautieniūtė, užėmė III vietą, mokytoja Loreta Leščinskienė. Kauno mokyklų 5-12 klasių mokinių tapybos, grafikos, mišrios technikos ir fotografijos konkurse „Žydėjimas Kaune“ dalyvavo 7 klasės mokinys Ainius Andzelevičius, užėmė I vietą, mokytoja Vitalija Paulaitienė ir 8 klasės mokinys Erikas Zigmantas, užėmė II vietą, mokytoja Guoda Vainilavičienė. Visi laureatai pakviesti į gabių mokinių pagerbimo šventę Oazėje, kurią organizuoja Kauno švietimo inovacijų centras. Nuoširdžiai sveikiname visus nugalėtojus ir linkime sėkmės ateinančiais mokslo metais.

Skip to content