Didžiuojamės ir džiaugiamės aukštais akademiniais mokinių pasiekimais konkursuose ir olimpiadose. Šių mokslo metų laureatų kraitelė kupina. Matematikos kūrybinėse varžytuvėse „Matematika be ribų“ dalyvavo 7 klasės mokinės: Adrija Matulionytė, Miglė Tubytė, Rusnė Jakubavičiūtė ir užėmė II vietą, mokytoja Aušrelė Gicevičienė. 15 – oje geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“ dalyvavo 6 klasės mokinys Deimas Navickas ir užėmė III vietą, mokytoja Diana Miliukevičienė. XIX Lietuvos 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiadoje dalyvavo 6 klasės mokinė Justina Juodsnukytė, užėmė I vietą; Oskaras Babilevas, 5 klasės mokinys, užėmė III vietą; Milda Duchovskytė, 8 klasės mokinė, užėmė IV vietą , mokytoja Ingrida Titenienė. Kauno bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiadoje dalyvavo Tomas Banionis, 7 klasės mokinys, užėmė IV vietą, mokytoja Rasa Rancienė. 32 -oje Lietuvos mokinių dailės olimpiadoje dalyvavo Motiejus Trimbelis, 8 klasės mokinys, užėmė III vietą, mokytoja Guoda Vainilavičienė. Kauno 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje dalyvavo Deimas Navickas, 6 klasės mokinys, užėmė IV vietą; Tomas Banionis, 7 klasės mokinys, užėmė III vietą, mokytoja Ramūnė Naginytė. Kauno mokyklų 8 klasių mokinių olimpiadoje dalyvavo Nojus Navickas, 8 klasės mokinys, užėmė I vietą, mokytojas Algimantas Ramanauskas. Kauno bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos meninio skaitymo konkurse „Mažųjų eilės rusų kalba“ dalyvavo Lucija Protic, 8 klasės mokinė, užėmė II vietą, mokytoja Nijolė Matušaitienė. Kauno bendrojo ugdymo mokyklų 8 klasių mokinių vokiečių kalbos konkurse „Deutschtreff in KJJG“ dalyvavo 8 klasės mokinės: Goda Cicėnaitė, Skaistė Vaitkevičiūtė ir Smiltė Pautieniūtė, užėmė III vietą, mokytoja Loreta Leščinskienė. Kauno mokyklų 5-12 klasių mokinių tapybos, grafikos, mišrios technikos ir fotografijos konkurse „Žydėjimas Kaune“ dalyvavo 7 klasės mokinys Ainius Andzelevičius, užėmė I vietą, mokytoja Vitalija Paulaitienė ir 8 klasės mokinys Erikas Zigmantas, užėmė II vietą, mokytoja Guoda Vainilavičienė. Visi laureatai pakviesti į gabių mokinių pagerbimo šventę Oazėje, kurią organizuoja Kauno švietimo inovacijų centras. Nuoširdžiai sveikiname visus nugalėtojus ir linkime sėkmės ateinančiais mokslo metais.
Projektas “Priedangų infrastruktūros plėtra Kauno miesto švietimo įstaigose“
Kauno miesto savivaldybės administracija kartu su partneriu Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla pradės įgyvendinti projektą “Priedangų infrastruktūros plėtra Kauno miesto švietimo įstaigose“ Nr. VRM-003-K-051, kuris yra finansuojamas Valstybės gynimo fondo ir Read more…