Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos 3 ar, 3 br, 4 ar klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje į Nidą. Mokiniai aplankė Raganų kalną, stebėjo kormoranų koloniją, grožėjosi vaizdu nuo Parnidžio kopos, pabuvojo prie Kuršių marių ir Baltijos jūros. Pasivaikščioję po Nidą, kupini nepamirštamų įspūdžių ir teigiamų emocijų vaikai išvyko į Kauną.
Sporto šventė pradinių klasių mokiniams ,,Sveikatos virusas“
Birželio 4 dieną po iškilmingos pirmūnų sveikinimo ceremonijos mokyklos kieme pradinukai turėjo Sporto šventę ,,Sveikatos virusas”. Čia aktyvią treniruotę pradinių klasių mokiniams vedė Kauno futbolo ,,Žalgirio“ treneriai. Mokiniai noriai mokėsi iš Read more…





