Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos 3 ar, 3 br, 4 ar klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje į Nidą. Mokiniai aplankė Raganų kalną, stebėjo kormoranų koloniją, grožėjosi vaizdu nuo Parnidžio kopos, pabuvojo prie Kuršių marių ir Baltijos jūros. Pasivaikščioję po Nidą, kupini nepamirštamų įspūdžių ir teigiamų emocijų vaikai išvyko į Kauną.

Skip to content