2026 m. gegužės 11–15 dienomis Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla sulaukė svečių iš Zespół Oświatowy w Borowiu. Lenkijos mokyklos mokiniai kartu su mokytojomis Larysa Antoniuk ir Magdalena Piętak bei mūsų mokyklos atstovais dalyvavo Erasmus+ projekto Nr. 2025-1-PL01-KA121-SCH-000312355 mobilumo veiklose. Erasmus+ savaitės metu mokiniai dalyvavo integruotose veiklose, kurias organizavo Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos mokytojai: Rūta Janušonienė, Gabrielė Čalkevičiūtė, Guoda Vainilavičienė, Aistė Vasiliauskienė, Sonata Dulinskienė, Giedrius Miežanskas ir Gintarė Urbaitytė Vitkauskė. Veiklų metu mokiniai gilino anglų kalbos žinias, dirbo tarptautinėse komandose, dalyvavo kūrybinėse ir pažintinėse dirbtuvėse. Jie lankėsi Lietuvos zoologijos sodo „Baimė“ ir M. K. Čiurlionio dailės muziejaus „Kosmosas“ edukacijose. Dalyviai taip pat pažino Kauno UNESCO modernizmo paveldą, lankėsi Kauno arkikatedroje bazilikoje, kur klausėsi vargonų muzikos, aplankė Kauno pilį, Santakos parką, grožėjosi Kauno miesto panorama nuo Kauno Kristaus prisikėlimo bazilikos terasos. Dalyviai taip pat vyko į Vilnių, kur aplankė senamiestį ir žymiausius sostinės objektus. Mobilumo pabaigoje Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos direktorė Danguolė Deobald projekto dalyviams įteikė Erasmus+ sertifikatus už sėkmingą ir kokybišką projekto įgyvendinimą. Projektas tęsis – Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos mokiniai vyks į Zespół Oświatowy w Borowiu, kur kartu su partneriais ir mokiniais iš Bulgarijos susipažins bei dalinsis savo kultūra ir tradicijomis.

 

Skip to content