2026 m. gegužės 14 d. vyko IV respublikinė nuotolinė konferencija „Kalba 2026: Silicio skonis“, subūrusi pedagogus, dėstytojus ir švietimo bendruomenės narius iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų bei universitetų. Konferencijoje buvo nagrinėjamos aktualios švietimo, technologijų, dirbtinio intelekto, kūrybiškumo ir šiuolaikinio ugdymo temos. Renginio metu pranešimus skaitė Kauno technologijos universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto, Kauno Saulės gimnazijos, Kauno Veršvų gimnazijos, Kauno lopšelio-darželio „Linelis“, Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos, Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos atstovai. Konferencijoje buvo aptarti dirbtinio intelekto taikymo kalbų mokyme klausimai, projektinio mokymosi ir STEAM metodikos praktikos, tarptautinių projektų veiklos, menų integravimo galimybės ugdymo procese, mokinių grįžtamojo ryšio sistemos, kūrybiškumo ugdymo metodai bei programavimo mokymo aktualumas dirbtinio intelekto amžiuje. Nuotolinė konferencija tapo erdve dalintis patirtimis, pristatyti praktinius pavyzdžius ir aptarti šiandienos švietimui aktualius iššūkius bei galimybes skaitmeniniame amžiuje.
Projektas “Priedangų infrastruktūros plėtra Kauno miesto švietimo įstaigose“
Kauno miesto savivaldybės administracija kartu su partneriu Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla pradės įgyvendinti projektą “Priedangų infrastruktūros plėtra Kauno miesto švietimo įstaigose“ Nr. VRM-003-K-051, kuris yra finansuojamas Valstybės gynimo fondo ir Read more…







