Gegužės 7 d. BLC verslo centre atidaryta Kauno mokinių kūrybinio projekto „Tanabata festivalis“ paroda, skirta „Japonijos dienoms Kaune 2025“. Parodoje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai, kuriuos kūrybiniam darbui paruošė mokytojai Asta Čibirienė, Vitalija Paulaitienė ir Rimvydas Ambrulis. Gegužės 8 d. 4a klasės šokėjai (mokytoja Miglė Končienė) dalyvavo šventiniame festivalyje „Japonijos dienos Kaune WA“, kur Vienybės aikštėje, kartu su kitų ugdymo įstaigų mokiniais atliko tradicinį japonų šokį „Suka Dokkoi“. Dėkojame mokiniams, mokytojams bei partneriams už bendrystę ir dalyvavimą tarpkultūriniame projekte.
Sporto šventė pradinių klasių mokiniams ,,Sveikatos virusas“
Birželio 4 dieną po iškilmingos pirmūnų sveikinimo ceremonijos mokyklos kieme pradinukai turėjo Sporto šventę ,,Sveikatos virusas”. Čia aktyvią treniruotę pradinių klasių mokiniams vedė Kauno futbolo ,,Žalgirio“ treneriai. Mokiniai noriai mokėsi iš Read more…





