Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla dalyvauja Kauno mokyklų kūrybiniame projekte „Japoniškos lėlės“, skirtame Japonijos dienoms Kaune 2026. Šiam projektui japoniškas lėles kūrė 5–8 klasių mokiniai, kuriuos kūrybiniame procese lydėjo mokytojos Rasa Jazerskienė, Guoda Vainilavičienė ir Vitalija Paulaitienė. Didžiuojamės mokinių ir mokytojų kūrybiškumu, kruopštumu ir meniniais gebėjimais! Kviečiame apsilankyti parodoje Mokslo saloje (Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas) ir gyvai pamatyti įspūdingus mokinių darbus. Paroda veiks iki birželio 12 d., lankymas – nemokamas. Organizatoriai ir partneriai: Kauno savivaldybė, Lietuvos ambasada Japonijoje / Embassy of Lithuania in Japan, Japonijos ambasada Lietuvoje 在リトアニア日本国大使館, Kauno švietimo inovacijų centras, Kauno miesto partneriai – Hiracuka, Jaocu, Gifu. Japonijos dienos Kaune WA.
Projektas “Priedangų infrastruktūros plėtra Kauno miesto švietimo įstaigose“
Kauno miesto savivaldybės administracija kartu su partneriu Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla pradės įgyvendinti projektą “Priedangų infrastruktūros plėtra Kauno miesto švietimo įstaigose“ Nr. VRM-003-K-051, kuris yra finansuojamas Valstybės gynimo fondo ir Read more…


