Gausus būrys mūsų  mokyklos mokinių dalyvavo Olympis 2026 Pavasario sesijos Tarptautiniuose edukaciniuose konkursuose. Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla užėmė 11 vietą Kauno apskrityje ir 18 vietą Lietuvoje pagal gautų diplomų skaičių edukaciniuose konkursuose, kuriuose dalyvavo beveik 19 tūkstančių mokinių iš Lietuvos. Džiaugiamės laimėtojų pasiekimais:  net penkiasdešimt keturi medaliai,  trys šimtai keturiasdešimt šeši diplomai ir devyniolika padėkų. Mokiniai dar gavo  dovanėles pagal asmeninius pasiekimus. Sveikiname nugalėtojus, didžiuojamės mokinių aukštais rezultatais ir linkime sėkmės dalyvaujant kituose konkursuose.

Skip to content