Erasmus+ programa skatina įtrauktį, toleranciją, tarpkultūrinį bendradarbiavimą ir europinių vertybių puoselėjimą. Siekiant stiprinti įtraukų ugdymą bei demokratišką mokyklos bendruomenę, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla direktorė Danguolė Deobald ir Švietimo mainų ir paramos fondo direktorė Daiva Šutinytė pasirašė Erasmus+ dotacijos sutartį Nr. 2026-1-LT01-KA121-SCH-000420881. Ši sutartis suteiks galimybių mokiniams, tėvams, mokytojams, specialistams ir administracijos darbuotojams dalyvauti tarptautinėse veiklose, stiprinti kompetencijas, dalintis gerąja patirtimi bei pažinti Europos šalių kultūrinį identitetą, kartu puoselėjant savo šalies tradicijas ir vertybes. Dalyvavimas Erasmus+ programoje prisidės prie atviros, inovatyvios ir bendradarbiaujančios mokyklos kūrimo, kurioje svarbi kiekvieno bendruomenės nario įtrauktis, pagarba ir emocinė gerovė.
