Mokykloje tradiciškai buvo organizuota akcija „Pyragų diena“, skirta vaikams, kovojantiems su onkologinėmis ligomis. Visus susirinkusius pasveikino Šv. Antano bažnyčios klebonas E.Vitulskis ir mokyklos direktorė, ir padėkojo už norą dalintis bei ypatingą supratingumą. Labai svarbu visiems kartu nutiesti gerumo giją vaikams, susiduriantiems su onkologinės ligos iššūkiais. Nuoširdžiai dėkojame visiems bendruomenės nariams už Jūsų gerumą.
Sporto šventė pradinių klasių mokiniams ,,Sveikatos virusas“
Birželio 4 dieną po iškilmingos pirmūnų sveikinimo ceremonijos mokyklos kieme pradinukai turėjo Sporto šventę ,,Sveikatos virusas”. Čia aktyvią treniruotę pradinių klasių mokiniams vedė Kauno futbolo ,,Žalgirio“ treneriai. Mokiniai noriai mokėsi iš Read more…






