Paskutinį kartą šiame konkurse dalyvavę mūsų mokiniai patyrė sėkmę prieš penkerius metus. Užaugo nauja karta. Kovo 14 – tąją, Kauno Kazio Griniaus progimnazijoje, mūsų mokyklos jungtinė 7 – 8 klasių mokinių komanda, istorijos žinių konkurse ,,Vienuolika klausimų apie Kovo 11- tąją” iškovojo pirmąją vietą, aplenkę 15-a kitų, Kauno miesto mokyklų komandų. Priminsime, kad mokiniai nesimoko XX amžiaus Lietuvos istorijos nei septintoje nei aštuntoje klasėje, todėl laimėjimas įgauna dar didesnę vertę, nes mokiniai, padėdami mokytojos I. Ruplėnienės, ruošėsi savarankiškai, domėjosi ir gilino žinias žiūrėdami edukacinius filmus, dalyvaudami šventiniuose renginiuose, klausydamiesi to meto žmonių prisiminimų bei įžvalgų. Konkurse pateiktos užduotys pareikalavo daug akademinių žinių, greitos reakcijos ir gebėjimo dirbti komandoje. Mūsiškiai neklydo, užtikrintai įsiveržę į priekį, jau po pirmo etapo, nepaliko abejonių, kad apie Lietuvos istoriją jie žino viską, geba paprastai ir greitai prisiminti ir pažymėti visas partizanų apygardas žemėlapyje.
Giriame ir didžiuojamės septintokais: Mindaugu Gudaičiu, Ignu Armaliu bei aštuntokais: Rusne Aruodžiūte, Benediktu Gudžinsku , Redu Tarabrinu.
Patriotiškumas mums šiandien – tai žinojimas, kad viskas įmanoma, jei pats sau nepastatysi sienų.
Projektas “Priedangų infrastruktūros plėtra Kauno miesto švietimo įstaigose“
Kauno miesto savivaldybės administracija kartu su partneriu Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla pradės įgyvendinti projektą “Priedangų infrastruktūros plėtra Kauno miesto švietimo įstaigose“ Nr. VRM-003-K-051, kuris yra finansuojamas Valstybės gynimo fondo ir Read more…