Gegužės 12 ir 14 dienomis mokykloje lankėsi Kauno Europe Direct centro vadovė Diana Lukoševičiūtė – Burneikienė. 7ar, 7br, 8a ir 8b klasių mokiniai dalyvaudami smagiame protmūšyje apie eurą, pasitikrino savo žinias ir sužinojo naujų faktų. Geriausiai pasirodžiusioms komandoms buvo įteikti simboliniai Kauno Europe Direct centro prizai. Aštuntų klasių mokiniams Diana Lukoševičiūtė – Burneikienė taip pat vedė įdomią ir informatyvią paskaitą „Europos Sąjunga: ką ji veikia ir kokie jos sprendimai mano kasdienybėje?“. Mokiniai daugiau sužinojo apie Europos Sąjungos funkcijas, biudžetą, paramą Lietuvai, Kaunui bei kasdienius ES veikimo pavyzdžius, kurių dažnai net nepastebime.

Skip to content