Gegužės 12 ir 14 dienomis mokykloje lankėsi Kauno Europe Direct centro vadovė Diana Lukoševičiūtė – Burneikienė. 7ar, 7br, 8a ir 8b klasių mokiniai dalyvaudami smagiame protmūšyje apie eurą, pasitikrino savo žinias ir sužinojo naujų faktų. Geriausiai pasirodžiusioms komandoms buvo įteikti simboliniai Kauno Europe Direct centro prizai. Aštuntų klasių mokiniams Diana Lukoševičiūtė – Burneikienė taip pat vedė įdomią ir informatyvią paskaitą „Europos Sąjunga: ką ji veikia ir kokie jos sprendimai mano kasdienybėje?“. Mokiniai daugiau sužinojo apie Europos Sąjungos funkcijas, biudžetą, paramą Lietuvai, Kaunui bei kasdienius ES veikimo pavyzdžius, kurių dažnai net nepastebime.
Projektas “Priedangų infrastruktūros plėtra Kauno miesto švietimo įstaigose“
Kauno miesto savivaldybės administracija kartu su partneriu Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla pradės įgyvendinti projektą “Priedangų infrastruktūros plėtra Kauno miesto švietimo įstaigose“ Nr. VRM-003-K-051, kuris yra finansuojamas Valstybės gynimo fondo ir Read more…


