Gruodžio 13 dieną 2 ar klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame STEAM konkurse „Švyturys“. Sveikiname Meidą ir Evą Petraškaites konkurse užėmusias I vietą bei Jokūbą Grabažį laimėjusį nominaciją „Estetiškiausias švyturys“. Džiaugiamės ir sveikiname mokinius, linkėdami jiems sėkmės.
Sporto šventė pradinių klasių mokiniams ,,Sveikatos virusas“
Birželio 4 dieną po iškilmingos pirmūnų sveikinimo ceremonijos mokyklos kieme pradinukai turėjo Sporto šventę ,,Sveikatos virusas”. Čia aktyvią treniruotę pradinių klasių mokiniams vedė Kauno futbolo ,,Žalgirio“ treneriai. Mokiniai noriai mokėsi iš Read more…

