Tyrėjų dieną Šaradukai svečiavosi pas bendraamžius Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje. Kaip ten gražu ir gera! Pasinėrėme į muzikos garsų jūrą, susipažinome su daugybe muzikinių instrumentų, sužinojome įdomių dalykų apie juos. Didžiausią įspūdį paliko muzikuojantys bendraamžiai- kiekvienas vaikas toje mokykloje VALDO mažiausiai vieną instrumentą. Turime ko vieni iš kitų pasimokyti!
Projektas “Priedangų infrastruktūros plėtra Kauno miesto švietimo įstaigose“
Kauno miesto savivaldybės administracija kartu su partneriu Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla pradės įgyvendinti projektą “Priedangų infrastruktūros plėtra Kauno miesto švietimo įstaigose“ Nr. VRM-003-K-051, kuris yra finansuojamas Valstybės gynimo fondo ir Read more…