Birželio 1-ąją dieną pradinių klasių mokiniai džiaugėsi ne tik prasidėjusia vasara, artėjančiomis atostogomis, bet ir džiugiai nusiteikę dalyvavo aktyviausių mokyklos bibliotekos skaitytojų 2022-2023 m. m. apdovanojimuose, kuriuos organizavo mokyklos bibliotekininkė Aistė Vasiliauskienė. Renginio metu buvo pristatytos pradinukų skaitomiausios knygos, siūlomos knygos vasaros skaitiniams, norintys vasaros skaitiniams knygą galėjo išsirinkti sukant skaitymo ratą „Wordwall“ platformoje.

       Šiais mokslo metais aktyviausiais mokyklos bibliotekos skaitytojais tapo: pirmų klasių tarpe – Jokūbas Arminas, antrų klasių tarpe – Benas Jamontas, trečių klasių tarpe – Liepa Čižinauskaitė, ketvirtų klasių tarpe – Jorūnė Rachlevičiūtė. Šiems mokiniams buvo įteiktos padėkos ir knygos. Už domėjimąsi knyga bei aktyvų skaitymą padėkos raštais ir knygų skirtukais, knygelėmis apdovanoti dar 32 skaitytojai. Tradiciškai padėkos įteiktos ir labiausiai skaitančioms klasėms – 1b, 2a, 3a, 4b.

       Po renginio pradinukai atgužėjo į biblioteką ir rinkosi jiems patinkančias knygeles. Rinkdamiesi vasaros skaitinius vieni mokiniai vadovavosi mokytojos duotu rekomenduojamų knygų sąrašu, kiti teiravosi bibliotekininkės patarimo, o dar kiti išsirinko savarankiškai. Smagu, kad mokyklos bibliotekoje gausėja skaitytojų. Linkime jiems įkvepiančio skaitymo ir lauksime sugrįžtant po vasaros atostogų su dar didesniu noru pajusti skaitymo malonumą!

 

bibliotekininkė

Aistė Vasiliauskienė